Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Lampa - Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Lampa - Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW) Příspěvek č. 1



Zdravím Vás všechny, přátelé zeleného pěstování.

Jsem tu s dlouho slibovaným projektem vertikálního pěstování

Koho zajímají informace o stavbě boxu, nebo třeba jen to jak probíhaly úvahy a vývoj, koukněte sem - http://grower.cz/forum/showthread.p...threadid=45369/


Takže

Box -
DarkStreet 150x150x200

Genetika -
WW, ED, MJ celkově bude potřeba 36 kusů
Pro případné rýpaly... nepěstují komerčně ale jen pro zalibu. Rád zkouším nové věcy a metody. Rostlinky budou malého vzrůstu .. je tedy pořeba větší počet.

Osvětlení -
Prvopočátky růstu - 200W úsporka PaG
Samotný růst a počátek květu 600W MH GIB
Květ - 600W HPS GIB

Ventilace -
2x 25cm ventilátor na ofuk
TD-350 na odtah + doma vyrobený pacháč

Stínidla -
Homameda Wing a v konečné fázy upravená CT zavěšená vertikálně
Bohužel nejspíš nedopadne pojezd jak jsem chtěl

Hnojivo -
Plagron terra Bloom a Grow. Vím že mě za ně moc lidí nepochválí .. ale s Plagronem mám dobré zkušenosti. Bohužel jsem koupil terru kvůli automatické závlaze .. nakonec jí ale montovat nebudu.

Médium a nádoby -
Noname hlína na muškáty x černé krtičáky (krásně drží vodu)
500ml kelímky na pivko. Pak vše do 9x 100cm truhlícich na dřevotřískové konstrukci.


No a to je snad všechno Tak mě držte palce a pečlivě sledujte jak to probíhá.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Naposledy upravil Lampa 01-07-2011 v 17:12 PM

Old Post 01-05-2011 v 16:15 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 2





7 den 18/6

Tak a je tu neděle a sní další update.


Teploty se nám venku trochu pobláznili, musel jsem tedy nasadit olejový radiátor.
Nejnižší teploty se pak podařilo udržet kolem 17°C jinak Jinak podle teploměru 19-23°C

Bohužel 4 nebo 5 slečen to asi nepřežije. Protože mě pálil čas, vzal jsem pár řezů bez kořínků.
Jinak byly řezy moc hezké, asi největší jaké jsem kdy bral.

Jestli se tedy nerozkoukají, budu muset o jeden truhlík ubrat.
Sistém by pak obsahoval jen 2 patra rostlin, ale po celém obvodu (původně plánované jen 3 stěny)

Tímto tempem ještě tak týden-10 dní a rostlinky pujdou do konstrukce do truhlíků

Nevím co dál psát tak snad budou stačít fotky.
Hlavně mě moc těší kořínky, rostou jako z vody.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 08-05-2011 v 14:34 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 3

Zdravím Vás přátelé

Těší mě že se o můj thread začal někdo zajímat

Průhledných kelímků se nebojím, předpěstováváme vnich doma rajčata a různé jiné kvítí a zatím si nikdo neztěžoval
Na kořeny přímo nesvítí, jen jsou na světle ( a to pouze pár kořínků co roste přímo pod plastem. Na ty 2-3 týdny .. uplně vklídku.

Pak holky půjdou do bílých truhlíků.


Budu se to tady snažit každý víkend aktualizovat, nejsem ani fotograf a ani spisovatel ale tak snad alespoň trochu dopomůžu k rozšíření vertikálního pěstování tady u nás a třeba se dopustím chyb které pak ostatní nezopakují.

Také doufám že alespoň trochu dokážu, že se kvalitně dá pěstovat i v obyčejné hlíně z krtičinců a jen se základním hnojivem.
Marihuana je přeci rostlina jako každá jiná.

Mějte se famfárově
Lampoň

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 08-05-2011 v 15:36 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 4






15.5.2011 - 14 dní 18/6 - 79kwh

Zdravím Vás lidičky


Tak týden utekl jako voda a je tu další updatík mého projektu.

Tento víkend se změnilo mnoho.

1) Rostlinky byly přesazeny do truhlíků
2) konečně pečeme 600w MH
3) Hnojíme

Nakonec se vše povedlo a neschází ani řezy na 3 patra rostlin. Bohužel když jsem je zkusil narovnat, rostliny v posledním patře by byly ve stínu.
Řešil by to vysněný pojezdl, ale ten jsem bohužel nedodělal.

Nakonec jednu polici uberu, a 2 co nám zůstaly dám do dveří (bude tedy potřeba při vstupu jeden truhlík oddělat. Je to trochu komplikace, na druhou stranu objetuju jeden truhlík pro prospěch ostatních 8.

Stále nám tu ale přebejvají 4 rostliny, ty dým do květináčů na podlahu.
Ve hře tedy zůstává 32 rostlin v truhlících a další 4 rostliny v květináčích


No a to je asi vše co jsem chtěl dnes říct ;-)



Foto:
1 Holky ještě v kelímkách
2 Tohle je krasavice MJ
3 Na polici
4 Čerstvě přesazené
5 Komplet

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 15-05-2011 v 14:06 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 5

Hoj lampo,pěkné myšlenka,jen bych pozadělával ty holé plochy dřevotřísky,pač jak se ti donich dostane okolní vlhkost toš si myslím ,že plísen na sebe nedá moc dlouho čekat.
At to roste.

Old Post 15-05-2011 v 17:38 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

lepe bys prosvetlil plochu kdybys otocil svetlo objimkou nahoru

Old Post 15-05-2011 v 19:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 7

Nazdárek

Jo jo, desky jsem chtěl olaminovat, jenže páska by stála jako půl samotnejch desek.
Budu zatím doufat že to plíseň nechytne, vlhkost tam zatím byla max 58%
Příště dolaminuju.


Jinak s polohou výbojky máš pravdu, jenže stínítko bylo dělané v době kdy jsem si myslel že na zemi nebude nic ale rostlinky budou v třetím patře.
Vpodstatě tohle uspořádání padlo definitivně až včera dopoledne.

Zatím to takhle nechám, až budu měnit výbojku za HPS tak to předělám.
Možná i dřív, jen poslední dobou nic moc nestíhám.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 16-05-2011 v 05:55 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 8


Lidi, viděl jste někdy někdo něco podobného ?

Dneska přijdu, že to omrknu .. tma, balast jen vrčí.

Prostě clej vnitřek výbojky upadl, snad se nic nestalo předřadníku.
Taky doufám že najdu paragon a slunko mě vymění .. bylo uplně nové, nasvícené 3dny.


Mrtě mě to štve, budu muset svítit HPSkem, zase se to hnusně vytahá

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 17-05-2011 v 19:11 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 9

Mě se to samé stalo u HPS Osram, ale podivuhodné na tom bylo to že nebyla ani zaplá jen nachystaná na skříni a když sem ji chytl, že ji našroubuji, tak to naspodu upadlo...

Old Post 17-05-2011 v 19:28 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 10

Nj, asi nějaký zmetek, jenže mě to zvládlo 3 dny svítit uplně normálně.
Od pohledu je to normálně upálený, všude v baňce jsou kusy roztavenýho kovu.
Nejhorší je že nemůžu dohledat paragon ....aaa stála skoro 2 litry.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 17-05-2011 v 19:34 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 11

[účet odstraněn]

Old Post 17-05-2011 v 20:08 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 12

Nj, to je pak ale MH na vertikal pasé
Zatím jsem tam hodil z5 200W spořivku, zítra nahodím sodík
Letos jsem se těšil že konečně zasvítím MH a nebudu mět vytahanice. Moc dlouho mě radost nevydržela.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 17-05-2011 v 20:17 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od mučačo
cus rafane,svizelna to situace. Nevim jak tenhlenctnen typ,ale MH nema byt vertikalne,tak to treba bude tim...


proc ta MH nemuze thx;] jedu ted vertical

Old Post 17-05-2011 v 22:52 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mati0n
Stálý Člen

Karma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 14

Co to je za blbost? Dyt jsou delany na osvicovani hal, kde jsou zaveseny vertikalne v tech kuzelovych stinidlech, a souhlas stim, ze vertikalni zaveseni zavitem dole ji asi nedela dobre.. takze kdyz vertikalne tak zavitem nahoru...

Old Post 17-05-2011 v 23:40 PM
mati0n je offline   Profil uživatele mati0n   Find more posts by mati0n   Foto galerie člena mati0n   Click here to Send mati0n a Private Message   Add mati0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 15

Hehe, no právěže vysrala se den nato co jsem ji dal závitem nahoru ;-) Kdo ví jak to ubec je. Já jen můžu doufat že mě ji vymění. Třeba to byl jen vadný kus.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 18-05-2011 v 05:31 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pure
Stálý Člen

Karma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 16

cau, jeli jsme se znamym koloseum, vsechno super az na rozdilne teploty nahore a dole v mistnosti a stim spojene rychlejsi vysychani substratu..., ty asi zalivas rucne, tim ti ten problem asi odpada, ale teplotu mas poresenou jak? Tepic, at to roste.

400/600W-Euforka-2011
2x400W-Shiva skunk-2nd-2010
1x400W-Shiva skunk-Ist-2010
1x400W-Widdow Skunk-2010
2x400W-PPP-2009
2x400W-AFGxWHITEW.-2008
Růže, byť zvaná jinak, voněla by stejně

Old Post 18-05-2011 v 09:11 AM
Pure je offline   Profil uživatele Pure   Find more posts by Pure   Foto galerie člena Pure   Click here to Send Pure a Private Message   Add Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2833050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív